M Merhaba. Ben Sıraceddin EKER. 2004 Yılında Başladığım Web Serüvenime Bugün EKERLER Grup Adı Altında Sevdiğim İnsanlarla Beraber Çalışarak Devam Eden Bir İnşaat Mühendisi ve Web Tasarımcıyım.

2004 – 2008 Arası Lise Yıllarımda Başladığım Web Serüvenim Bir Meraktan Öteydi ve Daha Fazlasını Yapmak İstedim. İlk Web Sitemi 2006 Senesinde Kurdum. Akabinde Öğrenmeye Devam Ettim.

Serüvenime Üniversite ve İş Hayatı Nedeni ile Ara Vermiştim. 4 Yıl Türkmenistan’ Da İnşaat Mühendisi Olarak Dünyaca Ünlü ve Ödüller Almış Binaların Yapımında Çalıştım. Ayrıntılı Bilgilerim İçin Linkedin Profilimi İnceleyebilirsiniz.

Türkmenistan’ Dan Dönmeden 1 Yıl Kadar Önce Web Serüvenimin Devam Etmesi Gerektiğini Düşündüm. Sektörümde İlgili Bilgilere Ulaşmanın Zor Olduğunu Gördüm ve Bu Bilgileri Mühendislere ve Öğrencilere Kolayca Ulaştırmak İçin 2017 Yılında Mühendis Çekmecesi Sitesini Kurdum.

Güzel Ülkem Türkiye’ Ye Döndükten Sonra Serüvene Devam Kararı Aldım ve Yeni Teknolojileri Öğrenmekle İşe Başladım. HTML, CSS, Wordpress, Python, Gibi Web ve Yazılım Tabanlı Sistemlerle İlgili Dersler Alarak Uluslararası Geçerliliği Olan Sertifikalar Edindim. Sonrasında Kendimi Çevreme Duyurarak Fitili Ateşledim.

Ekerler Grup Web Tasarım Logo

2018’ Den Bugüne Çok Kısa Sürede Birçok İş Yaptım. Yaptığım İşleri Buradan Tekrar İnceleyebilirsiniz. Web Serüvenine Devam Ederken Yolumun Kesiştiği Bir Reklam Ajansında 2 Ay Gibi Kısa Bir Süre Çalışarak Yeni Tecrübeler Edindim ve Tasarım Alanına Merak Saldım. Hemen Akabinde Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop Dersleri Alarak Tasarım Yanımı Geliştirdim.

Sonrasında İş Hacminin Büyümesi Sebebiyle Bizde Büyümeye Karar Verdik. Çevremde Bulunan Kaliteli İnsanlar Sayesinde Bugün EKERLER Grup Olduk. Kendi Alanlarında Uzman Arkadaşlarımız Bugün Ekibimizde “Sosyal Medya Sorumlusu”, “Metin Yazarı”, “Sanat Danışmanı” Gibi Birçok Mevkilerde Zevkle Çalışmakta. Hepsine Teşekkürlerimi Sunuyorum. İyi Ki Varlar.

İşte Bizim Hikayemiz Bu. Sözlerimi Bitirirken En Büyük Teşekkürümü Her Zaman Yanımda Olan Beni Hep Destekleyen Sevgili Eşim Nevra EKER’ e Sunuyorum.

Sizde Bizimle Çalışmak İsterseniz Hemen İletişim Sayfasına Yer Alan Seçeneklerden Biri ile Bizimle İrtibat Kurabilir ve Size Özel Tekliflerden Faydalanabilirsiniz…